top of page

İlaç tedavisine cevap vermeyen ağrı ve nörolojik kayıp tespit edildiğinde Fizik Tedavi ve Beyin Cerrahi polikliniklerine başvurabilirsiniz.

When pain and neurological loss that do not respond to medication are detected, you can apply to the Physical Therapy and Brain Surgery outpatient clinics.

Lorsque des douleurs et des pertes neurologiques qui ne répondent pas aux médicaments sont détectées, vous pouvez vous adresser aux cliniques ambulatoires de physiothérapie et de neurochirurgie.

عند اكتشاف الألم والفقدان العصبي الذي لا يستجيب للعلاج الدوائي ، يمكنك التقدم إلى العيادات الخارجية للعلاج الطبيعي وجراحة الأعصاب.

Quando vengono rilevati dolore e perdita neurologica che non rispondono ai farmaci, è possibile rivolgersi agli ambulatori di Terapia Fisica e Chirurgia del Cervello.

При обнаружении боли и неврологической потери, которые не поддаются лечению, вы можете обратиться в поликлиники физиотерапии и нейрохирургии.

Başvurduğunuz poliklinikler bel sorununuzun teşhisi için gerekli incelemeler yapacaktır. Bu incelmelerin en önemlisi MR incelemesidir. Fakat bazı hastaların kapalı alan korkusunun olmasından dolayı Tomografik,Açık MR ve anesteziyle MR incelemeleri ne ihtiyaç duyulabilecektir. 

Şikayetlerinizin ve belirtilerin durumuna göre kan tahlilleri istenebilecektir. Bu kan tahlillerin amacı sisteminizi incelemek ve altta sistemik bir hastalığın var olup olmadığını görmektir. 

YOLU TAKİP EDİN...

bottom of page